Запобігання корупції

Запобігання корупції2023-12-12T11:10:53+02:00

“Хорів-АВІА” дозволяє повідомляти про можливі корупційні правопорушення та інші порушення Закону України «Про запобігання корупції». Повідомлення мають містити фактичні дані та підлягають перевірці протягом десяти робочих днів.

Результати перевірки визначатимуть подальші дії: проведення внутрішньої перевірки, передача матеріалів до органів досудового розслідування або закриття справи.

Анонімні повідомлення також приймаються, якщо вони містять конкретну та перевірену інформацію. Перевірка анонімних повідомлень проводиться протягом 15-30 днів.

У разі підтвердження інформації про порушення, “Хорів-АВІА” вживає заходів щодо усунення наслідків порушень та притягнення винних до відповідальності.


одержання неправомірної вигодинедотримання обмеження щодо отримання подарунківнедотримання обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльностінедотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересівпорушення правил етичної поведінкипорушення вимог щодо фінансового контролюпорушення вимог щодо прозорості та доступу до інформаціїнедотримання обмежень щодо спільної роботи близьких осібнедотримання обмежень щодо використання службових повноважень чи свого становища

ТакНі